Natječaj za ravnatelja škole

Na  temelju  članka 127. i članka 165. stavak 1.   Zakona  o odgoju i obrazovanju  u  osnovnoj i srednjoj školi („NN“ br. 87/08,86/09, 92/10, 105/10, 90/11,16/12, 86/12, 94/13 ) i članka 58. Statuta  škole, Školski  odbor  Osnovne škole  Rapska raspisuje:

za izbor i imenovanje ravnatelja škole (m/ž)

Za ravnatelja može biti izabrana osoba koja ima visoku ili višu stručnu spremu potrebnu za učitelja ili stručnog suradnika i ima najmanje pet (5) godina radnog iskustva na odgojno-obrazovnim poslovima u osnovnoj ili srednjoj školi.

Uz  prijavu treba priložiti:

- životopis

- domovnicu

- diplomu o stečenoj stručnoj spremi

- dokaz o radnom iskustvu na odgojno-obrazovnim poslovima

- dokaz o položenom stručnom ispitu ili da je osoba oslobođena obveze polaganja

- uvjerenje da  protiv osobe nije pokrenut i ne vodi se kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa prema članku 106. stavku 3. Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( ne starije od 6 mjeseci )

Ravnatelj   se  imenuje na vrijeme od  pet (5)  godina.

Prijave s potrebnom dokumentacijom u izvorniku ili ovjerenom presliku   dostaviti  na  adresu  škole : Osnovna škola Rapska , Zagreb, Rapska 3 s naznakom „natječaj za ravnatelja“  u roku od 8 dana od dana objave natječaja.

Nepotpune i nepravodobno dostavljene ponude neće se razmatrati.

O  rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 45 dana od isteka roka za podnošenje prijave.

RAV__NATJECAJ.doc2.doc (26.50 KB)

objavio: MIRENA MALJKOVIĆ   datum: 22. 4. 2014.