Izvanučionička nastava u Tehničkom muzeju Nikola Tesla

U četvrtak, 18.travnja 2019., učenici osmih razreda u pratnji prof. Alena Šterpina i moje malenkosti posjetili su Tehnički muzej Nikola Tesla u Zagrebu. Cilj je bio upoznati važnost vatrogastva, rudarstva, nafte, pretvorbe energije, prometa, osnova poljodjelstva, život i rad Nikole Tesle, kroz igru otkriti mnoge znanstvene istine, popularizirati tehniku i znanost te razvijati interes za bavljenje tehnikom i znanošću.

Učenici su pozorno opažali pokuse uz pravilnu uporabu pribora, logički mislili, branili svoje mišljenje i usvajali tuđe mišljenje. Izvodili su pokuse, samostalno i u paru te sudjelovali u raspravi.

Branka Grgić

objavio: Alen Šterpin   datum: 20. 5. 2019.

Popis postojećih albuma:

Naziv albuma